Diamond Chain

SKF
www.skf.com
 

SKF

Koncern SKF to największy na świecie dostawca produktów, rozwiązań oraz usług w przemyśle łożyskowym, uszczelnieniowym oraz przemysłach związanych z ruchem obrotowym. Nasze prawie stuletnie doświadczenie w dziedzinie łożysk i uszczelnień nie pozostawia cienia wątpliwości, że produkty i świadczone usługi to najwyższa światowa półka.

Asortyment: łożyska, zespoły i oprawy łożyskowe, uszczelnienia, systemy smarowania, rozwiązania dla ruchu liniowego, systemy siłowników, narzędzia do obsługi łożysk, łańcuchy, pasy, sprzęgła, tuleje i piasty, koła pasowe i łańcuchowe.

   
NKE
www.nke.at

NKE

NKE to renomowany austriacki producent łożysk klasy Premium. W szerokiej ofercie NKE znajdują się zarówno łożyska standardowe, jak i specjalne – projektowane na potrzeby poszczególnych Klientów. 95% produkcji przeznaczona jest na eksport do przeszło 60 krajów na całym świecie. Oprócz zaawansowanych produktów najwyższej światowej klasy, NKE oferuje także profesjonalne doradztwo techniczne i projektowe.

Asortyment: łożyska, zespoły i oprawy łożyskowe

   
TSUBAKI  www.tsubakimoto.com

TSUBAKI

Znany na całym świecie i ceniony producent wszelkiego rodzaju łańcuchów, zarówno łańcuchów rozrządu i napinaczy rozrządu do samochodów osobowych i użytkowych, przez łańcuchy napędowe do motocykli, aż po przemysłowe łańcuchy do maszyn. Tsubakimoto Chain posiada obecnie 70% udziału w rynku japońskim oraz 30% rynku światowego.

Asortyment: łańcuchy napędowe, łańcuchy z zabierakami i łańcuchy transportowe, akcesoria do łańcuchów, sprzęgła.

   
Diamond Chain
www.diamondchain.com

DIAMOND


Diamond Chain Company poszczycić się może ponad stuletnim doświadczeniem w produkcji łańcuchów rolkowych najwyższej światowej jakości. Dzięki praktycznej wiedzy płynącej z dostarczania najbardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań, Diamond oferuje swoim Klientom szerokie wsparcie z dziedziny projektowania i zastosowań systemów napędowych, a także najwyższą wytrzymałość zmęczeniową produktów, najniższe spotykane w przemyśle zużycie materiałowe oraz najwyższy zwrot z inwestycji.

Asortyment: łańcuchy napędowe, łańcuchy do zastosowań specjalnych.

   

TSUBAKI

FAG

www.fag.de

FAG

Grupa Schaeffler ze swoimi markami INA, LuK i FAG jest światowym liderem w produkcji łożysk, jak również renomowanym dostawcą dla przemysłu motoryzacyjnego. Marka FAG znana jest jako czołowy producent łożysk różnych typów.

Asortyment: łożyska toczne i ślizgowe, prowadnice liniowe toczne i ślizgowe

   

INA

INA
www.ina.de

INA

Grupa Schaeffler ze swoimi markami INA, LuK i FAG jest światowym liderem w produkcji łożysk, jak również renomowanym dostawcą dla przemysłu motoryzacyjnego. Marka INA znana jest jako czołowy producent łożysk ze szczególnym uwzględnieniem łożysk igiełkowych

Asortyment: łożyska igiełkowe, złożenia igiełkowe, uszczelnienia

   
www.tractel.com/pl

TRACTEL

TRACTEL jest dostawcą urządzeń dźwigowo-transportowych, urządzeń do pomiaru obciążeń, zawieszonych platform roboczych oraz systemów zabezpieczających przed upadkiem z wysokości do ponad 120 krajów dzięki sieci obejmującej ponad 8000 dystrybutorów. Marka TRACTEL stała się wyznacznikiem jakości, niezawodności i bezpieczeństwa głównie dzięki takim produktom jak Tirfor, Tirak, Minifor, Dynafor and Tractelift.


Asortyment: wciągniki linowe, wciągniki łańcuchowe, urządzenia samozaciskowe, dynamometry, wagi dźwigowe, ograniczniki obciążenia, zawieszane platformy robocze, zabezpieczenia do pracy na wysokości

   
rexrothbosch
www.boschrexroth.pl

BOSCH REXROTH

Bosch Rexroth jest wiodącym specjalistą w zakresie napędów i sterowań. Pod marką Rexroth firma oferuje rozwiązania obejmujące napędy, sterowania i regulacje. Bosch Rexroth jest partnerem w aplikacjach do maszyn samojezdnych i przemysłowych oraz urządzeń wykorzystujących odnawialne źródła energii.

Asortyment: hydraulika przemysłowa, hydraulika w technice mobilnej, regulowane napędy elektryczne i systemy sterujące, automatyka, elementy techniki przemieszczeń liniowych i montażu.

   
 
www.aventics.com

 

AVENTICS

Firma Aventics powstała w 2014 roku w wyniku oddzielenia firmy Rexroth Pneumatics od macierzystej firmy Bosch Rexroth. Bazując na technicznej perfekcji oraz doświadczeniu rynkowym grupy Bosch, firma Aventics może z dużymi nadziejami patrzeć w przyszłość.

Asortyment: systemy zaworowe, zawory wielodrogowe, zawory prądowe i odcinające, zawory regulacji ciśnienia, cylindry tłoczyskowe i beztłoczyskowe, napędy obrotowe, przyłącza magistrali, technika manipulacyjna i próżniowa, technika połączeń pneumatycznych i elektrycznych, łańcuchy zębate

   

ContiTech

ContiTech
www.contitech.pl

CONTITECH

ContiTech Antriebssystemme GmbH z siedzibą w Hanowerze należy do światowej czołówki producentów pasów napędowych. Dostarczamy kompletny program pasów motoryzacyjnych najwyższej jakości.W 1955 roku ContiTech jako pierwszy w Europie rozpoczął produkcję miechów zawieszenia i do dnia dzisiejszego jest ich największym producentem na naszym kontynencie.

Asortyment: pasy klinowe, pasy zębate, pasy wielorowkowe, pasy transportowe, koła pasowe, koła zębate.

   

Optibelt

optibelt

www.optibelt.pl

OPTIBELT

Optibelt stawia na całościowe rozwiązania napędów. System napędowy jest kompletny dopiero wówczas, gdy oprócz pasów zastosowane są odpowiednie koła pasowe, tuleje i elementy naprężające. Dzięki zaawansowanym technologiom produkcyjnym Optibelt dostarcza wysokowydajne pasy napędowe najwyższej światowej jakości.

Asortyment: pasy klinowe, pasy zębate, pasy wielorowkowe, pasy transportowe, koła pasowe, koła zębate.

   

Hutchinson

Hutchinson
www.hutchinsontransmission.com

HUTCHINSON

Firma Hutchinson pochodząca z Francji jest liderem na rynku pasów przemysłowych w wielu branżach takich jak sprzęt AGD, pasy transportowe, pasy napędowe do elektrowni wodnych i wiele innych. Doświadczenie w projektowaniu nowych rozwiązań procentuje niemal nieograniczonymi możliwościami w oferowaniu kompleksowych rozwiązań do nawet najbardziej wymagających aplikacji.

Asortyment: pasy transportowe, pasy klinowe, pasy wielorowkowe, pasy zębate, napinacze, koła pasowe

   

Wix

wix

www.wixeurope.com

WIX-FILTRON

Po zdobyciu pozycji lidera w USA swoją międzynarodową ekspansję WIX Filtration Corporation rozpoczęła od Ameryki Południowej. Na wejście na rynek europejski firma zdecydowała się w roku 1997 roku, poprzez inwestycję joint-venture z polską firmą Filtron. Powstała w ten sposób firma WIX-FILTRON stała się bazą do zdobywania kolejnych rynków Europejskich.

Asortyment: filtry powietrza, filtry oleju, filtry paliwa, filtry kabinowe – samochody, pojazdy użytkowe, maszyny budowlane i rolnicze.

   

Mahle

Mahle
www.mahle.com

MAHLE

MAHLE jest koncernem produkującym najwyższej jakości tłoki, tuleje cylindrowe, komplety naprawcze, zawory, prowadnice zaworów oraz filtry oleju, paliwa, hydrauliki, powietrza oraz kabinowe, przeznaczone do wszelkiego rodzaju pojazdów użytkowych oraz osobowych. Wyroby MAHLE przeznaczone są zarówno na pierwszą zabudowę, jak i na rynek części zamiennych. Szacuje się, że ponad połowa pojazdów produkowanych na świecie posiada jakiś produkt wyprodukowany przez MAHLE.

Asortyment: filtry powietrza, filtry oleju, filtry paliwa, filtry kabinowe – samochody, pojazdy użytkowe, maszyny budowlane i rolnicze

   
MANFILTER

www.mann-hummel.com

 

MANN FILTER

Firma MANN+HUMMEL jest obecna na światowym rynku filtrów pod marką MANN FILTER - posiada ona w swojej ofercie pełen zakres filtrów dla motoryzacji i przemysłu określanych jako klasa Premium.


Asortyment: filtry powietrza, filtry oleju, filtry paliwa, filtry kabinowe, separatory do sprężarek i pomp próżniowych, filtry do układów hydraulicznych

   

Donaldson

Donaldson

www.donaldson.com

DONALDSON

Donaldson jest światowym liderem produkcji systemów odpylania i uzdatniania sprężonego powietrza. Oferujemy nowatorskie systemy filtracyjne do oczyszczania powietrza z pyłów, dymu i mgły olejowej. Ponadto zapewniamy różnorodne filtry wymienne i kompleksowy zakres usług od projektu do kompletnego wykonawstwa instalacji.

Asortyment: elementy filtracji procesowej, hydraulika przemysłowa, membrany, systemy filtracyjne, odpylacze.

   

Solideal

solideal

www.camoplastsolideal.com

SOLIDEAL

Szeroki zakres ogumienia przemysłowego marki Solideal wyróżnia się pozytywnie na rynku dzięki wysokiej jakości, którą zawdzięcza nowatorskim technologiom produkcji, drobiazgowym testom wyrobów oraz znacznej odporności na uszkodzenia i zużycie

Asortyment: opony do środków transportu wewnętrznego, opony przemysłowe

   

Simrit

simrit

www.simrit.pl

SIMRIT

Simrit to światowy lider w technice uszczelnień i tłumienia drgań dla szeroko rozumianego sektora przemysłowego. Jako wiodący gracz na rynku, Simrit prowadzi szeroko zakrojone badania laboratoryjne i projektowe zorientowane na udoskonalanie produktów i podnoszenie standardów technologicznych. Simrit oferuje największy na świecie asortyment wyrobów z zakresu techniki uszczelnień i tłumienia drgań.

Asortyment: uszczelki, pierścienie uszczelniające, simmeringi, oringi, membrany.

   

Ogólne Warunki Zakupu, General Terms and Conditions of Purchase Inter Cars S.A.